Up ČR spustil nový věrnostní program na podporu restaurací | E15.cz

Up ČR spustil nový věrnostní program na podporu restaurací

Up ČR startuje nový věrnostní program. Nabízí v něm i obědy zdarma na podporu restaurací
Up ČR startuje nový věrnostní program. Nabízí v něm i obědy zdarma na podporu restaurací
• 
ZDROJ: UP Česká republika
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Restaurace jsou již několik týdnů otevřené, ale stále zdaleka nemají vyhráno. Hosté se totiž do nich vracejí jen pomalu. Týdny nouzového režimu znamenaly přitom pro většinu z nich obrovské ztráty. Jak jim pomoci?  

Na rozdíl od jiných odvětví je pomoc restauratérům ze strany státu opomíjena, jejich obor je přitom už delší dobu zkoušen. EET, kontrolní hlášení, protikuřácký zákon, neúměrný počet státních kontrol a nyní samozřejmě koronavirus,“ popisuje Stéphane Nicoletti, generální ředitel společnosti Up Česká republika. Pomoci se jim naštěstí dostává od firem z oboru i samotných zákazníků.

Zákazníci restaurace podpořili

Během nouzového stavu si tak jídlo ve svých oblíbených podnicích objednávalo u výdejních okének nebo rozvozovou službou přes 40 % lidí, většina z nich přitom pravidelně každý týden. Více než třetina Čechů si dokonce objednávala v nouzovém stavu jídlo častěji než v minulosti. Nešlo ale o to, že by lidé neměli jinou možnost, jak se stravovat. Jedním z hlavních důvodů byla a je snaha podpořit své oblíbené restaurace.

Up ČR startuje nový věrnostní program. Nabízí v něm i obědy zdarma na podporu restaurací Autor: UP Česká republika

Vyhledávač i zkrácení proplácení stravenek

Vedle zákazníků se restauracím snažily pomoci i firmy, které se v tomto segmentu pohybují a znají tak současnou situaci z první ruky. Již pár dní po vyhlášení nouzového režimu a uzavření restaurací spustila například společnost Up Česká republika, která provozuje eStravenku a papírové stravenky Chèque Déjeuner, nový vyhledávač se speciální funkcí zaměřenou na restaurace fungující i v nouzovém stavu. Díky němu mohli lidé ve svém okolí snadno najít restaurace, které vydávaly jídlo přes okénko.

Restaurace, které se bojí o svou budoucnost, právě tyto a podobné kroky vítají. Pro udržení jejich podnikání také Up ČR zkrátil dobu proplácení stravenek na 3 dny a k maximálnímu využití eStravenky i z bezpečí domova začal spolupracovat s rozvozovou společností Dáme jídlo.

Up ČR startuje nový věrnostní program. Nabízí v něm i obědy zdarma na podporu restaurací Autor: UP Česká republika

S Up Club každý jedenáctý oběd zdarma

Nouzový stav sice pominul, ale restaurace potřebují podporu nadále. Proto Up Česká republika spustil největší věrnostní program mezi restauracemi s názvem Up Club. Za každých 100 Kč zaplacených v restauraci eStravenkou zákazník získá v programu 10 bodů. Při nasbírání 100 bodů dostane od Up Česká republika na účet eStravenky 100 Kč v podobě kreditu. Podpoří tak svoji oblíbenou restauraci, a navíc získá každý jedenáctý oběd zdarma.

Bezpečně s Apple Pay a eStravenkou

Restaurace teď potřebují své hosty více než kdy jindy. Díky této novince si lidé nejen dopřejí dobré jídlo od profesionálů, ale zásadně tak mohou pomoci i svým oblíbeným restauracím,“ vybízí Stéphane Nicoletti. Bezpečným útratám v restauracích má pomoci také spuštění služby Apple Pay pro platby eStravenkou. Majitelé iPhonu či Apple Watch si mohou nově připojit svou eStravenku do aplikace a platit bezkontaktně mobilním telefonem nebo hodinkami jak v restauracích, tak na prodejnách u 13 000 smluvních partnerů Up Česká republika.

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video