V bývalé továrně v Lochkově se už může bydlet | E15.cz

V bývalé továrně v Lochkově se už může bydlet

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Euro Ventures Prague zkolaudovala developerský projekt Lochkov Lofts a ve dnech 20. až 22. října se pochlubí veřejnosti. Den otevřených dveří nabídne návštěvníkům nejen prohlídku nových bytů, ale i spoustu bonusů a experty na hypotéky a bydlení. „Víme, že nabízíme krásné bydlení, které konečně můžeme představit veřejnosti. Aby toho nebylo málo, naplánovali jsme na tyto dny i bonusové akce“, prozradila Sylva Krtilová, ředitelka společnosti Euro Ventures Holdings.

Akce se bude konat ve dnech 20. a 21. října v době od 15 od 18 hod a v sobotu 22. října od 10 do 15 hod. V rámci těchto dnů bude možné nahlédnout do tří nově vytvořených vzorových bytů a do několika dalších vybraných jednotek exkluzivního projektu Lochkov Lofts. Klienti mohou v případě zájmu o byt či loft získat kolaudační slevu a navíc 1 ze 3 bonusů, které budou na této akci na výběr, např. dvě parkovací stání za cenu jednoho, slevu na kuchyňskou linku od studia ALNOX, nebo zařízení bytu originálním nábytkem ve stejném stylu, jako jsou vybaveny vzorové byty.

Dalším bonusem je finanční a realitní poradna. Vzhledem k tomu, že nad bydlením v ČR visí spousta otazníků, např. zvýšené DPH nebo deregulace nájemného, bude přímo na místě odborník na hypoteční úvěry, který zodpoví všechny otázky související s financováním nového bydlení. „Úrokové sazby hypoték jsou nejnižší od roku 2007. Pro zájemce o hypotéku se tak pořízení vlastního bydlení stává výhodnou investicí. Klienti projektu Lochkov Lofts mohou navíc využít speciální nabídku hypotéky bez poplatku za zpracování, s mimořádnou slevou na úrokové sazbě a s bezplatným znaleckým odhadem.“, řekl Petr Bultas, obchodní ředitel společnosti HypoAsistent .

Makléři ze společnosti CENTURY 21 Bonus Praha pro změnu zodpoví všechny otázky z oboru realit. „Naši makléři specializující se na lokalitu Lochkov mají dokonalý přehled o tom, co se nabízí jak v novostavbách, tak starých zástavbách a rádi návštěvníkům poradí“, řekl Filip Sajtl, vedoucí developerského oddělení ze společnosti CENTURY 21 Bonus Praha. V rámci celé otevírací doby je pro rodiče s dětmi připraven program i s odměnou, takže rodiče nemusí mít strach, že by se jejich dítka nudila. Samozřejmostí bude drobné občerstvení a příjemný a otevřený přístup organizátorů.

Lochkov Lofts se nachází v jihozápadní části Prahy, na okraji poklidného Lochkova. Celý projekt vznikl uprostřed malebné krajiny. Na místě bývalé továrny na cikorii, později přebudované na pivovar a sladovnu, vzniklo 76 originálních bytů s industriálními prvky. Nabízí tak exkluzivní a osobité bydlení pro všechny, kteří touží získat výjimečný byt s unikátními detaily a působivou atmosférou, a přitom požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni, občanskou vybavenost v dosahu a dobrou dostupnost do centra hlavního města. To vše rezidenční projekt Lochkov Lofts splňuje a navíc představuje citlivou symbiózu historických budov se soudobou architekturou v moderním stylu, což lze shrnout výrazem „úžasný Genius loci“.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video