V nočním podniku v Hradci zavraždili ženu

Z vraždy, ke které došlo ve čtvrtek ráno v nočním klubu v Jindřichově Hradci, je podezřelá třiadvacetiletá žena z Karviné. Policisté po ženě pátrají.

V nočním klubu ve Vídeňské ulici v Jindřichově Hradci došlo k vraždě osmačtyřicetileté ženy. K násilnému trestnému činu došlo dnes v ranních hodinách. Podezřelá měla slovně a poté fyzicky zaútočit na osmačtyřicetiletou ženu, zraněná žena byla po incidentu převezena do nemocnice v Jindřichově Hradci, kde svým zraněním podlehla. Dosud zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že zločinu se měla dopustit třiadvacetiletá žena tmavší pleti Ivana Hrabcová (na snímku).
Podezřelá má tmavé rovné vlasy, v uších více jak dvě náušnice a nad horním levým rtem má malý piercing ve tvaru pecky. Měří asi 150 centimetrů. Žena byla naposledy viděna v Jindřichově Hradci, avšak je předpoklad, že se může pohybovat na území celého Jihočeského kraje, případně celé České republiky.
Jihočeští kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po ženě podezřelé ze závažného zločinu.
Kdokoli by ženu uvedeného popisu spatřil nebo ví, kde se nebo může nacházet ať o tomto neprodleně informuje policisty na lince 158. „S podezřelou ženou nekomunikujte a při jejím spatření kontaktujte policisty,“ varuje policejní mluvčí Lenka Holická.