V nohejbalovém klání byli nejlepší nejmladší | E15.cz

V nohejbalovém klání byli nejlepší nejmladší

Třetí ročník nohejbalového turnaje trojic v Dolním Bousově vyhrál nejmladší z deseti zúčastněných týmů.

Dorostenecká trojice z Mnichova Hradiště ve složení David Šimáně, Vojtěch Holas a Duc Trinhl Minh si poradili se všemi. „Dobře reprezentovali náš klub,“ pochválil hráče vedoucí týmu Sokol Mnichovo Hradiště Stanislav Matouš.
Turnaje pořádaného dolnobousovským Sokolem se zúčastnilo deset trojic. Spolu s vítězi a pořádajícími hráli také nohejbalisté z Kněžmosta, Krnska, Jizerního Vtelna, Plaz, Mladějova a Mladé Boleslavi. „Ceny jsme rozdali v hodnotě pěti tisíc korun,“ řekl pořadatel Roman Zejbrlík. Vítězové se těšili z třicetilitrového sudu piva a sady reprezentačních dresů. Pro všechny účastníky byl naražený patřičně objemnější sud a na rožni opečené selátko. „Je to vyloženě amatérská sportovní akce, aby se všichni dobře pobavil,“ dodal Zejbrlík.
Mladoboleslavské barvy reprezentoval tým hasičů ve složení Michal Nespěšný, Martin Srb a Petr Vopršal. Antukové kurty jim moc nesvědčily. V celkovém pořadí skončili na předposlední příčce.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.