VIDEO: Šéf Volva není srab | E15.cz

VIDEO: Šéf Volva není srab

nes

Share on Facebook Messenger
O manažerech se někdy říká, že za svou firmu a značku „nekopou“ tak odhodlaně, jak zní z jejich prezentací. Pro Claese Nilssena, šéfa sekce náklaďáků ve Volvu, je však značka asi přece jen srdeční záležitostí. Robustnost nového vozu se rozhodl propagovat věru netradičním způsobem. A uznání si zaslouží i v případě, že ho přemluvili, protože jak říká frajer Luke: „Frajeřina je nemít na to.“

Vítr přes 30 kilometrů za hodinu, teplota jen osm stupňů. Ve dvacetimetrové výšce nad vodou v göteborgském přístavu visí náklaďák, jako ryba na udici zavěšený jen v jednom bodě pod jeřábem. Na kapotě stojí šéf firmy Nilssen a říká něco v tomto smyslu: „Když chcete vytvořit hit na YouTube, potřebujete hned na začátku videa hák na divákův zájem. A ten hák je tady. Je z litiny a unese 32 tun, takže není třeba dělat si starosti.“ Nilssen ukáže na kameru nevelkou kovovou část auta, na které zřejmě právě visí. „Vlastně nemusíte mít obavy o nic, protože Volvo FMX je nejrobustnější náklaďák, který kdy sjel z pásů firmy.“

Spot se točil bez použití triků a od Nilssena, který horolezectví rozhodně nemá v seznamu svých koníčků, vyžadoval notný kus odvahy. Stát se přece jen mohlo cokoli, i když na šéfovu bezpečnost se myslelo v první řadě. Ptáte se, co by mohli dělat, kdyby se automobil nedejbože utrhl?

Jistě vám neunikl zvukař s mikrofonem, který vidí nad Nilssenem; ten ve skutečnosti nemá se zvukem nic společného, ale jistí pana ředitele bytelným lanem. Správný šéf má totiž v jakékoli situaci ještě plán B.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.