Vychutnejte si úspěch a pochlubte se dokonalou kuchyní

Čisté linie a velkorysý prostor – tak vypadají moderní kuchyně snů.

Čisté linie a velkorysý prostor – tak vypadají moderní kuchyně snů. Zdroj: BSH domací spotřebiče

Moderní kuchyně jsou propojené s obytnými prostory a často se s okolním prostředím přirozeně prolínají. Už nejsou jen místem, kde se vaří. Staly se centrem pro setkávání i vyjádření životního stylu. Inspirujte se dokonalým designem i technologiemi.

Těší vás úspěch? Jste rádi středem pozornosti? Pozvěte hosty a ohromte je dokonalou kuchyní ve stylu těch nejnovějších trendů, inovativními technologiemi a občerstvením jako ze špičkové restaurace. Moderní spotřebiče skvěle vypadají a zároveň vám pomohou připravit rychle a bez stresu menu, se kterým stoprocentně zazáříte.

Video placeholde
Kuchyň je středobodem domova, proto musí být dokonalá. • BSH domací spotřebiče

Základem každé kuchyně je kvalitní pečicí trouba. Ani pokud se v kuchyni necítíte jako ryba ve vodě, s moderními spotřebiči se nemusíte ve svých gastronomických nápadech nijak omezovat. Naopak, bez obav se pusťte do čehokoli, na co máte chuť. Inovativní technologie a automatické funkce vám ušetří spoustu času i práce, teplotní sondy za vás pohlídají správné propečení pečení, ryb i steaků a s parními troubami můžete i doma servírovat pokrmy připravené oblíbenou metodou sous-vide nebo lahodně křupavé čerstvé pečivo. Nejen funkčnost, ale také vzhled spotřebičů je u moderních otevřených kuchyní velmi důležitý. Designově propracované vestavné spotřebiče zaujmou na první pohled a promění každý okamžik v kuchyni v jedinečný zážitek.

Promyšlený a jednotný vzhled exkluzivní řady studioLine značky Siemens. Promyšlený a jednotný vzhled exkluzivní řady studioLine značky Siemens. | BSH domací spotřebiče

Trendu moderních kuchyní dokonale vyhovují také indukční varné desky s integrovaným odsáváním, které představují nejnovější inovaci v této oblasti. Nabízejí praktické řešení dvou špičkových spotřebičů v jednom. Výkonná odsávací jednotka je zcela zapuštěná do varné desky – což vypadá fantasticky, umožňuje snadné čištění a bezproblémovou manipulaci s nádobím. Varná deska tvoří souvislý povrch s pracovní plochou a kuchyňské linky nebo ostrůvky tak působí naprosto jednotně z jakéhokoli úhlu pohledu.

Indukční varná deska Siemens inductionAir Plus nabízí špičkové technologie, inteligentní senzory i fantastický design. Indukční varná deska Siemens inductionAir Plus nabízí špičkové technologie, inteligentní senzory i fantastický design. | BSH domací spotřebiče

Indukční desky s integrovaným odsáváním nenápadně zapadnou do otevřených kuchyní a promění je v reprezentativní prostory pro perfektní hostitele. Zajistí vždy čerstvý vzduch v celé místnosti, přitom jsou tak tiché, že nebudou rušit hovor s hosty. Navíc nabízí dostatek prostoru i pro větší kusy nádobí a inteligentní senzorové technologie pohlídají, aby bylo menu přesně takové, jak ho máte rádi.

Další inspiraci pro vaši dokonalou kuchyň najdete tady.

Advertisement