Zuckerberg na dovolené marně dobýval peníze z bankomatu | E15.cz

Zuckerberg na dovolené marně dobýval peníze z bankomatu

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg si v Itálii, kde byl na líbánkách s Priscillou Chanovou, nedokázal vybrat peníze z bankomatu. Neporadila mu ani oslovená kolemjdoucí.

Osmadvacetiletý internetový génius byl zjevně vyvedený z konceptu, když mu bankomat na ostrově Capri odmítl vydat hotovost.

Ze záběrů zachycených na kameru svědkem události je patrné, že Zuckerberg v nesnázi požádal o radu kolemjdoucí turistku, ale záhy pokus o výběr peněz vzdal a i se svou novomanželkou odkráčel.

Bankomaty jsou sice i v Itálii často porouchané, ale příslušná neapolská banka ujistila, že její bankomat, jehož prostřednictvím se jeden z nejbohatších Američanů chtěl dostat alespoň ke zlomku svého jmění, byl naprosto v pořádku. Zuckerberg se tento měsíc oženil, ale také vypadl ze seznamu 40 nejbohatších lidí světa sestaveného agenturou Bloomberg. Způsobil to neúspěšný vstup Facebooku na burzu.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.