Jana Havligerová: Takhle my tu žijeme | E15.cz

Jana Havligerová: Takhle my tu žijeme

Jana Havligerová: Takhle my tu žijeme
Ministr financí Andrej Babiš (uprostřed) s manželkou Monikou při návštěvě newyorské burzy
• 
ZDROJ: ČTK

Jana Havligerová

Sociální demokraté nejsou s to pochopit, že důležitější než třeba práce na zrušení superhrubé mzdy je pro ministerstvo financí odhalení „nepravostí“ každé osoby, jež v minulých letech jen zavadila o státní správu. Aby toho nebylo málo, byla to vlastně ČSSD, kdo dovolil, aby TV Barrandov ostouzela Moniku Babišovou za hladký průchod celní kontrolou po návratu manželů z Ameriky. Lidovci, ti taky nic moc.

Dovolují si mluvit o tupých škrtech při přípravě rozpočtu na příští rok. A daně do státní kasy nejdou a nejdou… To tedy ministr financí koalici ještě pořádně spočítá.

Ministerstvo práce vypsalo tendr na firmu, jež by rezort za necelého půl milionu dostala do vysílání rozhlasu i televize a zpráv ČTK.
Zadání kampaně – ukázat sociálního pracovníka jako sympatického člověka, profesionála, který ví, co dělá, a dělá to dobře. Vrchol kampaně – vystoupení ministryně Marksové v hlavním večerním zpravodajství ČT. Někteří úředníci mají svérázné představy o úloze veřejnoprávních médií.

Prezident Miloš Zeman si při setkání s občany Středočeského kraje velmi pochvaloval své zdraví. Připustil sice, že trpí lehkou formou cukrovky, má neuropatii dolních končetin, ale jinak? Jinak mu nic není: „Plíce jsou naprosto čisté a prostatu mám jako panic,“ oznámil prezident. Nevím jak vy, osobně bych byla některých zpráv raději ušetřena.

Na Vltavě na palubě lodi Šumava, u táců plných koblih od Agrofertu založilo ANO svou mládežnickou organizaci. Sdružuje členy ve věku 15 až 35 let. Šéf Andrej Babiš samozřejmě nechyběl. Byl První máj, byl lásky čas.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!