Martin Čaban: Vratká křesla | E15.cz

Martin Čaban: Vratká křesla

Andrej Babiš
Andrej Babiš
• 
ZDROJ: ctk

Martin Čaban

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Sebevědomá personální politika Andreje Babiše a jeho ministrů trží v posledních týdnech znatelné šrámy. Nové vedení státního hotelu Thermal nevydrželo ani měsíc.

A šéf Ředitelství silnic a dálnic se stává „bývalým“, ještě než přestal být „novým“. U hotelu, i když věhlasného, je to v zásadě ještě legrace, v případě organizace rozhodující o desítkách miliard každý rok už úsměv na rtech trochu tuhne.

Problém je hlavně v tom, že Jan Kubiš v den svého příchodu vymetl celé vedení ŘSD a obsadil ho svými lidmi. Než jim mohl vtisknout nějakou vizi nebo koncepci, nechává je po pár týdnech na holičkách. Z toho celkem jasně plyne, že úřad se nutně ocitá přinejmenším na hraně anarchie. Že do ní nakonec nespadne, to má zajistit bývalá mluvčí (co růží zvou, i zváno jinak vonělo by stejně) Agrofertu. Můžeme jí a českým řidičům jen držet palce. Křesla jsou za vlády hnutí ANO mimořádně vratká.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.