Zápisník Marka Schwarzmanna: Co s volnem | E15.cz

Zápisník Marka Schwarzmanna: Co s volnem

Marek Schwarzmann

Marek Schwarzmann

Letošek byl z pohledu kancelářské krysy poměrně příznivý. Jasně, jarní riziko nákazy v MHD a otevřených kancelářích bylo vysoké, na druhou stranu jsme ale všichni utekli na home office, kde jsme trávili týdny v těsném kontaktu s rodinou. Prvních pár dní dovolené ušetřeno.

Jako důsledek zmatků s otevíráním a zavíráním hranic se zase člověk spíše soustředil na cestování po rodné hroudě a – přiznejme si – ta také není zrovna velká, tudíž také nebylo potřeba čerpat mnoho dovolené. Takže zase dalších ušetřených pár dní.

Teď na podzim se v zásadě pandemická situace kolem home office opakuje, takže na čas s rodinou zase není nutné mrhat dovolenou. Se vstupem do posledního kalendářního kvartálu však člověku vyvstává překvapivě nepříjemná otázka. Co k čertu s tolika zbývajícími dny dovolené?! Ještěže v půlce listopadu vyjde ta dlouho očekávaná videohra Cyberpunk 2077.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.