Zápisník Martina Štorkána: Železný duben | E15.cz

Zápisník Martina Štorkána: Železný duben

Martin Štorkán

Začátek roku byl z pohledu filmových tržeb poměrně nešťastný. Nedařilo se ani filmům, od nichž se velké výdělky čekaly. Smůlu zlomil až snímek Captain Marvel od studia Marvel, který letos jako první vydělal více než miliardu dolarů.

Marvelovské finanční žně ale nekončí, protože už za tři týdny startuje velkofilm Avengers: End Game. Podle rekordního počtu zhlédnutí ukázek a obrovského úspěchu předchozího dílu s podtitulem Infinity War to vypadá, že vrchol jedenáctileté filmové ságy by se mohl dostat mezi tři nejúspěšnější filmy historie. U Disneyho, který Marvel od roku 2009 vlastní, budou mít určitě radost. Jen aby jim vydržela, když jde asi o poslední díl ságy, v němž se objeví největší „magnet na peníze“ mezi marvelovskými hrdiny: Iron Man v podání Roberta Downeyho juniora.

Populárního Iron Mana zažila na vlastní kůži i Praha. Jen v trochu jiném kabátku. Vynálezce Richard Browning přeletěl nad Vltavou v obleku, který nápadně připomíná ten z filmů o železném muži. Ještě pár let vývoje a Země bude mít svého prvního skutečného superhrdinu.

 

Podpořte E15 v anketě Křišťálová lupa

Deník E15 byl nominován v anketě Křišťálová Lupa 2020 o nejlepší zpravodajský web v Česku. Podpořte nás svým hlasem - ZDE.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!