Dámské tenisky k šatům – nevkus, nebo nový způsob jejich nošení?

Vkusné spojení sukně a letních tenisek od Riekeru dodá vašemu stylu ten správný šmrnc

Vkusné spojení sukně a letních tenisek od Riekeru dodá vašemu stylu ten správný šmrnc Zdroj: Rieker

Pokud k šatům či k sukni obujete tenisky, nemusíte se stydět vyjít na ulici? Tato palčivá otázka může trápit nejednu z nás. Móda už však dávno není hermeticky uzavřená plechovka, do které se nové trendy nedostanou. Ale je tohle přesně ten případ?

V roce 2022 už se skandálů spojených s módou nemusíte nikterak obávat. Nové trendy v oblékání přicházejí jako na běžícím páse a s rychlostí světla kolikrát zase odcházejí. Dámské tenisky k šatům už jsou v dnešní době takřka základ, a tak se nemusíte omezovat na jejich nošení pouze ke kalhotám.

Elegance a vzhled stojí pro mnoho lidí stále na prvním místě. Čím dál tím větší množství módních nadšenců však ochutnává pohodlí v podobě tenisek, a to i právě u šatů nebo sukní jakékoliv délky. Díky outfitu, ve kterém se cítíte dobře, si můžete opravdu užívat každého dne. Po jakých teniskách ale sáhnout? Poraďte se s odborníky z Rieker-eshop.cz.

Tenisky na klínku – ať se zapalují lýtka!

Šaty nad kolena a tenisky na klínku? A proč by ne? Nejdůležitější je přece komfort. Vyvýšená podešev přidá také na stylu. Ti, kdo si chtějí zachovat větší elegantnost, by zde však měli volit spíše mírnější odstíny. Robustnější vzezření tenisek na klínku by zde totiž nemuselo dělat dobrotu.

Bílé tenisky – nikdy krok vedle

O bílých teniskách už toho bylo napsáno mnoho. A mnoho dam si je oblíbilo právě pro jejich univerzálnost. I proto vám skvěle padnou právě k vašim šatům. Při výběru pravděpodobně ani nebudete muset přemýšlet, jestli bude daná barevná kombinace vhodná. Takové tenisky totiž sladíte s čímkoliv.

Přestože je díky jejich minimalismu využijete téměř všude, s rozzářením vašeho outfitu vám nepomůžou. Nicméně v případě, že se raději držíte mírnějších barev a odstínů, jsou právě tenisky v bílé barvě modelem, který musíte mít.

Objevte kouzlo pohodlných tenisek Rieker. Na každém krokuObjevte kouzlo pohodlných tenisek Rieker. Na každém kroku | Rieker

Černé tenisky – zlatý standard

Právě takové najdeme nejspíš úplně u každého. Jejich nošení k šatům určitě nebude chybou. Ladná elegance černých tenisek dodá vašemu outfitu dokonalou tečku. Pokud však toužíte udělat dojem na všechny kolemjdoucí, tmavé barvy vám k tomu příliš nepomohou.

Po šatech navíc saháme hlavně v době, kdy už na kůži začíná tančit sluneční žár ve větší intenzitě. I proto tak černé jarní tenisky využijete spíše v situacích, kdy je venku pod mrakem, a vy tak pravděpodobně zvolíte na odpolední procházky kalhoty.

Jedno se však černým teniskám nedá zapřít – jejich neutralita. Díky ní totiž můžete vylovit ze skříně jakékoliv šaty, třeba ty nejoblíbenější, a nešlápnete se svým outfitem vedle. Baleríny už u sukní a šatů dávno nejsou povinností!

Barevné tenisky – pestrá paleta vkusu

Svět není jenom černobílý. A váš šatník také nemusí být. S barevnými motivy vyrazíte do ulic a znevšedníte každý nudný den. I když se fantazii a šatníků meze nekladou, přehánět to s barvami není úplně na místě. Držte si jednolitou barevnou linku nebo využijte kontrastu.

K tomu se vám budou hodit například stříbrné tenisky. Nebojte se přílišné extravagance, zkrátka buďte za hvězdu! Žluté tenisky, červené tenisky nebo dokonce růžové tenisky nebudou krokem vedle. Přesto je nejdůležitější, abyste každá byla především sama sebou. Na Rieker-eshop.cz nepochybně najdete své favority.