Které kanceláře jsou v Česku nejzajímavější? Soutěž Zasedačka roku startuje | E15.cz

Které kanceláře jsou v Česku nejzajímavější? Soutěž Zasedačka roku startuje

Michal Nosek

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Projekt Zasedačka roku, který se zrodil v realitní poradenské společnosti CBRE, zahajuje čtvrtý ročník. Akce hodnotí hodnotí nejlepší kanceláře. Český soutěžní koncept se úspěšně realizuje i v Rakousku, Slovensku, Polsku a Rumunsku.

Letošní ročník se zaměří na obor lidské zdroje a studenty, kterých se budoucnost kancelářských prostor týká nejvíce. Přibyly také dvě kategorie „Malá kancelář“, která hodnotí kanceláře do 50 zaměstnanců a 500 metrů čtverečních a kategorie „Architektonický návrh“, kterou zaštiťuje katedra architektury ČVUT a jejíž studenti se budou podílet na hodnocení pod patronací předsedkyně poroty Evy Jiřičné.

„Doba se posunula a inovativní kanceláře se stávají benefitem a místem pro pohodovou práci zaměstnanců. Letos jsme se proto rozhodli zaměřit na personalisty a na studenty,“ říká Petra Lávičková, ředitelka marketingu a propagace CBRE.

V projektu CBRE Zasedačka roku mohou letošní účastníci soutěžit v devíti kategoriích: Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Malá kancelář. Ty hodnotí odborná porota.

Dalšími kategoriemi jsou Kanceláře pro budoucí výzvy, jejímž odborným garantem je společnost Skanska, Zdravá kancelář, jejímž odborným garantem je Česká rada pro šetrné budovy, Chytrá spolupráce, nad níž má odbornou záštitu společnost Microsoft a Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT a hodnotit ji bude ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou. A poslední kategorií je Hlasování veřejnosti o nejlepší kancelář.

 

„Hodnocení je rok od roku složitější, protože firmy své pracovní prostředí opravdu zdokonalují a celý obor jde rychle dopředu. Jsem zvědavá, čím překvapí letošní účastníci,“ uvedla k soutěži Jiřičná. Do projektu se mohou firmy hlásit do 31. října 2017.

Architekta Eva Jiřičná

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video