Tipy na dárky, co teď jedou! | E15.cz

Tipy na dárky, co teď jedou!

Tipy na dárky, co teď jedou!
Dárky, co teď letí
• 

.

Ženy si umí většinou poradit, čím udělat svému protějšku radost a ještě si přitom vysloužit poklonu za originalitu. Prostě máme empatii v krvi. Ale co muži? Nekonečné bloudění kolem výloh a přemítání, jestli tamta nebo támhleta kabelka je ta pravá, kolikrát skončí unaveným klesnutím do křesla u kolegyně v práci a marným výrazem prosícím o pomoc. A přitom se stačí kolem sebe jen dívat.

Inspirujte se ulicí

Nechte si hezky zabalit malý stylový vůz do města. Rozhodně doporučujeme vybrat neokoukanou designovku, kterou jen tak nikdo nepřehlédne. A když ji pořádně ozdobíte, uvidíte, jaké haló tím doma způsobíte. Dost možná i u sousedů, kde si asi někdo vyslechne nelichotivou kritiku na téma, “A proč já jsem musela dostat žehličku?!”.

Dárky, co teď letíDárky, co teď letíAutor:

Podívejte se, jak takový pěkný dárek může vypadat. Právě na jednoho krasavce s mašlí a věnováním jsme narazili cestou do redakce. Škoda jen, že jsme neviděli tu šťastnou ženu, co to v něm pak na silnici rozbalila. “Trochu ji závidím, ale co, já mám narozeniny před sebou, třeba mě někdo překvapí,” uzavřela jedna z kolegyň obhlížení auta v dárkovém balení.

www.renault.cz

Dárky, co teď letíDárky, co teď letíAutor:

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!