Veletrh IDET 2023: Prohlídka největší expozice v Brně | e15.cz

VIDEO: V Brně probíhá veletrh IDET. O největší expozici se postarala Tatra a CSG

var

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Na brněnském výstavišti se od 24. do 26. května koná mezinárodní bezpečnostní veletrh IDET. Současně s ním probíhají i veletrhy PYROS a ISET. IDET jako takový letos slaví 30 let. Jedná se o významnou přehlídku obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou mezinárodní účastí vystavovatelů a odborných návštěvníků. O jednu z významných tuzemských expozic se postaral holding CSG společně s Tatrou. Rozlohou i počtem exponátů jde o vůbec největší prezentaci na veletrhu.

Sledujte moderovanou prohlídku z IDET:

Czechoslovak Group a Tatra představí na letošním Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky řadu exponátů jak v hlavní výstavní hale na stánku č. P 038, tak na venkovní ploše u pavilonu P a na polygonu pro dynamické ukázky.

Na stánku se představí firmy Tatra Trucks, Tatra Defence Vehicle, Excalibur Army, Retia, Eldis, MSM Group, Karbox, Excalibur International a Česká letecká servisní. Kopřivnická Tatra Trucks na IDET přiveze několik vozů modelových řad Tatra Phoenix a Tatra Force. Hlavním lákadlem expozice je kontejnerový nakladač Tatra Phoenix 8x8 s prodlouženým podvozkem a pancéřovanou kabinou.

Tatra na venkovních výstavních plochách i v rámci dynamických ukázek ukáže také tři provedení řady Tatra Force. K vidění budou logistické vozy s podvozky 4x4 a 6x6, a to ve verzích určených pro českou armádu nebo zákazníky na Blízkém východě či ve východní Asii. Na souběžně probíhajícím veletrhu PYROS 2023 Tatra ve světové premiéře odhalí novou generaci modelové řady Tatra Force s krátkou i dlouhou kabinou.

Autor: var

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah