Komerční pojišťovnu povede Gaël Loaec | E15.cz

Komerční pojišťovnu povede Gaël Loaec

Gaël Loaec
Gaël Loaec
• 
ZDROJ: ČTK

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva Komerční pojišťovny se stal Gaël Loaec (52). Po sedmi letech nahradil v čele pojišťovny Stéphana Corbeta, který se rozhodl věnovat vlastnímu projektu. Informovala o tom Komerční banka.

Loaec pracuje v Société Générale od roku 2005. Jeho prioritami v Komerční pojišťovně bude větší kontakt se zákazníky, zrychlení procesů a podpora on-line prodeje.

Loaec začal ve skupině Société Générale pracovat jako ředitel pojistné matematiky. Od roku 2007 se podílel na vzniku pojišťovny v Chorvatsku, kde následně působil šest let. V letech 2013 až 2018 byl generálním ředitelem společnosti La Marocaine Vie v Maroku.

Komerční pojišťovna je součástí finanční skupiny Komerční banky a zároveň finanční skupiny Société Générale. Majoritním vlastníkem 51 procent jejích akcií je pojišťovna Sogecap, která je stoprocentní dceřinou společností SG. Minoritním akcionářem s podílem 49 procent je Komerční banka.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.