Auta na alternativní pohon jsou nyní na leasing výhodnější | E15.cz

Auta na alternativní pohon jsou nyní na leasing výhodnější

Auta na alternativní pohon jsou nyní na leasing výhodnější
Opel Mokka
• 

.

Zařazení aut na alternativní pohon do vozového parku vaší firmy teď může být výhodné hned několikrát. Nejen, že provoz takových automobilů je obvykle výrazně levnější, ale v současnosti můžete ušetřit i na jejich pořízení. Stačí zvolit vhodné financování.

Ekologie a ekologická doprava je v České republice již nějakou dobu velkým tématem. I přesto se ale počet vozidel na alternativní pohon, které jsou u nás v provozu, pohybuje zatím jen v řádu tisíců kusů. Důvodem je mimo jiné jejich vyšší pořizovací cena a chybějící základní infrastruktura, jako čerpací stanice na plyn, nebo dobíjecí stanice pro elektromobily. Přesto mají vozidla s ekologičtějším a levnějším pohonem před sebou perspektivní budoucnost.

Jedním z těch, kdo se snaží rozvoj ekologické dopravy v České republice dlouhodobě podporovat, je skupina UniCredit. Aktuálně přichází s řešením, díky kterému bude pořízení vozidel s alternativním pohonem na leasing finančně výhodnější. Lidé a firmy, co si takové auto pořídí, tak mohou ušetřit až desítky tisíc korun.

Opel AdamOpel AdamAutor:

„Zájemcům o financování nabídneme u těchto vozidel slevu deset tisíc korun z pořizovací ceny vozu. Mohou přitom využít naše úvěrové produkty, zájemci z řad podnikatelů i tradiční leasing. Společně s nižšími provozními náklady tak firmy ušetří značné finanční prostředky, které mohou investovat například do svého dalšího rozvoje,“ říká Jiří Vintr, manažer řízení produktů UniCredit Leasing.

Do kategorie úsporných vozidel spadají vozidla na zemní plyn (CNG a LNG), propan-butan, bionaftu, elektromobily či vozidla na vodíkový pohon. Nabídka UniCredit Leasing se týká všech osobních i užitkových vozů do 3,5 tuny. Využít ji mohou nejen firemní zákazníci při financování svých flotil, ale také soukromé osoby při pořízení jednotlivých vozů. Úvěr či leasing může pokrýt až 90 % pořizovací ceny vozu, smlouva může trvat až 84 měsíců.

V případě zájmu o pořízení automobilů na alternativní pohon navštivte webové stránky http://www.unicreditleasing.cz/.

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!