Anthony Denny se vzdal funkce ve vedení sítě autobazarů | E15.cz

Anthony Denny se vzdal funkce ve vedení sítě autobazarů

Anthony Denny
Anthony Denny
• 
ZDROJ: E15

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zakladatel skupiny autobazarů AAA Auto Anthony Denny rezignoval na funkci předsedy představenstva. Společnost to dnes oznámila v tiskové zprávě. Denny se už loni vzdal postu generálního ředitele firmy, který po něm převzala Karolína Topolová.

„Top management společnosti se za posledních 15 let naprosto stabilizoval a je nyní schopen samostatně vést společnost velmi dobře i bez mé přímé účasti na operativní či rozhodovací úrovni. To mi poskytuje prostor zaměřit se na diverzifikaci mých aktivit. Právě zahajuji nové podnikatelské aktivity v oblasti automobilového sektoru se zaměřením na přeshraniční obchod, softwarové systémy a média,“ uvedl Denny.

Kromě postu předsedy představenstva AAA Auto a.s. se Denny vzdal také funkce v představenstvu nizozemské AAA Auto Group, která českou skupinu autobazarů vlastní.

AAA Auto Denny založil v roce 1992. Skupina loni prodala 51.364 ojetých automobilů, což je meziroční nárůst o 14,6 procenta. Provozuje 30 poboček v ČR, na Slovensku a v Rusku. V příštích třech letech se chce vrátit do Maďarska a Polska a vstoupit na Ukrajinu.

Anthony Denny se chystá na „áčkový“ důchod. Akcionáři zapláčou

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah