Insolvenční správce OKD Louda vstupuje do hry kolem Premium Fashion Brands | E15.cz

Insolvenční správce OKD Louda vstupuje do hry kolem Premium Fashion Brands

Daniel Novák

Někdejší majitel obchodů značky Geox v Česku nemůže bez souhlasu insolvenčního správce nakládat s majetkem. Velká část zboží a prodejen se ale ještě před insolvencí dostala k jinému vlastníkovi.

Insolvenci s bývalým provozovatelem obchodů italské značky Geox v České republice bude mít na starosti přední insolvenční správce Lee Louda. Rozhodl o tom Městský soud v Praze. Vyhověl tak žádosti České spořitelny o ustanovení předběžného insolvenčního správce. Banka se bojí poškozování věřitelů. Provozovatel obchodů Geox patřil do retailové skupiny Premium Fashion Brands.

Lee Louda v poslední době proslul hlavně jako insolvenční správce uhelné společnosti OKD. Patří mezi hrstku insolvenčních správců se zvláštním povolením. To znamená, že může řešit krachy firem s obratem nad sto milionů korun a bank.   

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu E15
Roční předplatnéod 1899 Kč

Roční rozšířené předplatné E15 Premium + Zlatá investiční mince Český lev 2018

Získáte roční printové předplatné magazínů E15 Premium (8 ks), zaměřené na témata z oblasti ekonomiky a byznysu. Více o magazínech E15 Premium zde.
Získáte zlatou 1/25 oz investiční minci Český lev 2018 standard. Mince Vám bude doručena poštou během ledna 2019. Nabídka platí pro 50 nejrychlejších nových předplatitelů.
Čtvrtletní předplatné499 Kč
Ušetříte 98 Kč oproti měsíčnímu předplatnému
Objednat
Měsíční předplatné99 Kč
Cena 99 Kč platí pro první měsíc pro nové předplatitele. Další následující měsíc stojí 199 Kč.
Objednat
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud