Philip Morris získal certifikaci Top Employers CR 2015 | e15.cz

Philip Morris získal certifikaci Top Employers CR 2015

cigarety
cigarety
• 
ZDROJ: pmi.com

msc

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Philip Morris ČR získal mezinárodní certifikaci Top Employers Institute (TEI), která je udělována společnostem, které splní podmínky TEI v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů a projdou nezávislým auditem.

“Zájem o vzdělané, motivované a talentované zaměstnance se každým rokem zvyšuje a uspět v konkurenci na trhu zaměstnavatelů je čím dál složitější i pro velké mezinárodní společnosti,“ řekla Tereza Valt, ředitelka lidských zdrojů Philip Morris. Podle ní pro většinu zaměstnanců hraje stále větší roli nejen finanční odměna, kterou za svou práci dostanou, ale zejména také zaměstnanecké prostředí, jež vychází vstříc jejich potřebám. „Certifikát Top Employers je zárukou, že ve Philip Morris takové prostředí najdou. Jsme zaměstnavatelem, který nabízí jedinečnou pracovní perspektivu,” dodala.

Certifikační proces
Společnosti, které získají pečeť Top Employers, musí každý rok projít přísným certifikačním procesem, který je na celém světě stejný. V jeho rámci se zkoumá, zda zaměstnavatelské prostředí v dané společnosti splňuje náročná kritéria v oblastech řízení talentu, plánování pracovních sil, přijímání nových zaměstnanců, školení a rozvoje lidských zdrojů nebo řízení výkonnosti. Kontrolou projdou i oblasti jako rozvoj vůdčích schopností, řízení kariéry a zastupitelnost, odměňování a zaměstnanecké výhody nebo celková kultura pracovního prostředí

V zájmu co nejvyšší objektivity celého certifikačního procesu jsou údaje předkládané certifikovanou společností podrobovány ještě nezávislému auditu. Certifikát je tak skutečným obrazem firemní kultury v oblasti péče o zaměstnance.

“Optimální pracovní prostředí dává lidem možnost osobního a profesního růstu. Na základě našeho rozsáhlého šetření mohu potvrdit, že Philip Morris ČR je špičkovým zaměstnavatelem, který svým zaměstnancům nabízí širokou škálu tvůrčích podnětů, od zaměstnaneckých výhod přes pracovní prostředí až po programy řízení výkonnosti, které jsou dobře promyšlené a skutečně propojené s celkovou firemní kulturou,” řekla Judith Oude Sogtoen, ředitelka rozvoje mezinárodního obchodu Top Employers Institute.

Autor: msc

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější