Crocodille si hraje s papírem | E15.cz

Crocodille si hraje s papírem

Crocodille
Crocodille
• 

red

Papírovými figurkami kuřete a krávy doprovází Crocodille zavedení nového výrobku a zároveň kampaň, která komunikuje kvalitní suroviny a původ masa z českých chovů.

Ke koupi sendviče Kuře a slanina nebo bagety Roastbeef a křen zákazníci na pokladně zdarma dostanou barevný papírový model, který si složí do figurky kuřete nebo krávy. Koncept pochází z dílny agentury Sabotage Advertising, vizuály kampaně jsou k vidění na lednicích v prodejních místech a na zásobovacích autech Crocodille.

„Chtěli jsme vytvořit veselou, hravou kampaň, která zároveň upozorní na to, že společnost Crocodille používá výhradně kvalitní suroviny,“ říká marketingový manažer společnosti Daniel Hauser. Ústřední motiv kuřete a krávy odkazuje na kvalitní drůbeží a hovězí maso, které společnost Crocodille odebírá od českých chovatelů na Vysočině a Písecku. Podrobné informace o chovatelích společnost přináší na svých webových stránkách.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.