ČT hledá tiskového mluvčího, Fričová se přesouvá na jiný post | E15.cz

ČT hledá tiskového mluvčího, Fričová se přesouvá na jiný post

Michaela Fričová
Michaela Fričová
• 

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Česká televize hledá nového tiskového mluvčího. Nabídku volného pracovního místa zveřejnila na svém webu. Dosavadní mluvčí Michaela Fričová v televizi zůstane a nadále se zaměří na charitativní činnost a problematiku společenské zodpovědnosti.

„Na pozici tiskového mluvč/ho jsme se rozhodli vypsat otevřené výběrové řízení a nabídnout tak šanci všem zájemcům, kteří by chtěli svůj profesní život spojit s veřejnoprávní televizí a společně s managementem ČT usilovat o naplňování jejích zásad a vizí,“ uvedla ředitelka komunikace a marketingu ČT Daniela Němcová. Personální změnu vysvětluje snahou posílit význam charity v rámci aktivit veřejnoprávní instituce. „Chtěli bychom ještě více pracovat s potenciálem, který Česká televize v oblasti podpory dobročinnosti má, a posílit tak její roli služby veřejnosti,“ dodala Němcová.

Fričová do funkce mluvčí nastoupila loni v lednu, poté co stejnou roli zastávala v televizi Nova. „Po několika letech v exponované pozici tiskové mluvčí jsem se rozhodla opustit tento post a zaměřit své úsilí k oblasti charitativních aktivit. Vážím si toho, že jsem dostala důvěru generálního ředitele a že mohu společně s ostatními kolegy v České televizi začít pracovat na posilování role veřejnoprávní televize právě v oblasti charity,“ sdělila Fričová.

Od nového uchazeče ČT očekává mimo jiné vysokoškolské vzdělání a pětileté zkušenosti z oblasti public relations a komunikace a alespoň dva roky na pozici tiskového mluvčího.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.