Do týmu DBM nastupuje Milan Řepka | E15.cz

Do týmu DBM nastupuje Milan Řepka

Milan Řepka posiluje DBM
Milan Řepka posiluje DBM
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Milan Řepka posílí komunikační agenturu Donath Business & Media v oblasti vztahů s vládními a veřejnými institucemi.

Komunikační agentura Donath Business & Media (DBM) posiluje svůj tým v oblasti public affairs. Na pozici Senior Public Affairs Consultant nastoupil Milan Řepka, který má dlouholeté zkušenosti s řízením komunikace a strategickým poradenstvím v soukromém sektoru i státní správě. V DBM se bude specializovat na vztahy s vládními a veřejnými institucemi a pokryje tak zvýšenou poptávku klientů v oblasti korporátní komunikace.

Svou profesní kariéru zahájil na začátku devadesátých let jako novinář nejprve v pozici parlamentního zpravodaje v Českém rozhlase a posléze jako moderátor politického diskusního pořadu Debata v České televizi.

Více než deset let pracoval ve státní sféře. Nejprve na Ministerstvu obrany ČR jako tajemník ministra, mluvčí a ředitel odboru vztahů s veřejností, v letech 2003 až 2005 jako diplomat stálé delegace ČR při NATO v Bruselu a od roku 2009 pak na Ministerstvu zahraničních věcí ČR v pozici tiskového mluvčího a ředitele odboru vnějších vztahů.

V soukromém sektoru zastával pozice ředitele komunikace a PR např. v Brněnských veletrzích a výstavách, německé stavební firmě Hochtief nebo tehdejší Sazka Areně. V posledních pěti letech Řepka působil jako tiskový mluvčí a PR manažer výhradního přepravce zemního plynu v České republice, společnosti Net4Gas.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah