Economia ruší Belmondo a uvažuje o zpoplatnění iHned.cz | E15.cz

Economia ruší Belmondo a uvažuje o zpoplatnění iHned.cz

Economia ruší Belmondo a uvažuje o zpoplatnění iHned.cz
Zdeněk Bakala
• 
ZDROJ: E15

rap

Měsíčník Bel Mondo vydavatelství Economia končí, jak oznámila šéfredaktorka Bára Procházková v úvodníku prosincového čísla. Vydavatelství vedle toho předběžně plánuje zpoplatnit části obsahu iHned.cz. Naopak server Aktuálně.cz by měl být podle vedení Economie do budoucnosti masovější, jak včera prozradilo.

Centrum Holdings do budoucnosti už nepočítá s portály amapy.cz a fotoalbum. Nejpozději k 1. červenci příštího roku by měla navíc Economia zfúzovat s Centrum Holdings a celý mediální dům by se měl jmenovat právě Economia.

Vydavatelství zavedlo už na začátku listopadu novou organizační strukturu a jmenovalo některé vrcholné manažery. V čele jednotného managementu nově stojí místopředseda představenstva Economie Kamil Čermák, výkonným ředitelem pro Centrum Holdings je Andreas Demuth. Společným ředitelem obchodu byl jmenován Pavel Vopařil, kterému je podřízena i inzertní ředitelka obou společností Zuzana Tylčerová. Šéfem informačních technologií se stal Štěpán Burda.

Společným ředitelem redakcí je Vladimír Piskáček, v jehož týmu je i ředitel pro transformaci Jakub Unger. Nově zřízenou funkcí ředitelky marketingu byla pověřena Adéla Pittsová. Samostatný útvar korporátní komunikace řídí Věra Lhotská. Společným finančním ředitelem je Karel Žalud a řízení lidských zdrojů pro obě vydavatelství vede Petra Slabá.

Autor: rap
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!