Jana Čechová přebírá vedení Native PR | E15.cz

Jana Čechová přebírá vedení Native PR

Jana Čechová
Jana Čechová
• 

red

Share on Facebook Messenger
Výkonnou ředitelkou komunikační agentury Native PR se s účinností od 1. června stala Jana Čechová (41). V této pozici řídí práci celého agenturního týmu a dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb. Formálně tím byla dokončena restrukturalizace řízení agentury, jejíž zakladatel Václav Pavelka se bude nadále soustředit již jen na roli hlavního konzultanta a stratéga. Jana Čechová se zároveň stala spoluvlastníkem agentury.

Jana Čechová se v oboru komunikace pohybuje od poloviny 90. let. Počátky své profesní kariéry spojila s PR a sponzoringem kulturních a sportovních projektů. Od roku 1997 pracuje v Native PR, kde se dlouhodobě věnuje klíčovým zákazníkům zejména z oblastí financí, farmacie a komunikačních technologií. Je také specialistkou na korporátní komunikaci, issue management a krizovou komunikaci.

Kampaně a projekty, které vedla, se opakovaně umísťují na předních místech v tuzemských i zahraničních profesních soutěžích. Například projekt Mr. Kutil, který agentura vytvořila pro Hornbach, zvítězil v nejobsazenější kategorii (B2C) letošního ročníku České ceny za PR a byl zároveň nominován mezi 5 nejlepších v absolutním pořadí.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.