Juanma Bonastre nastupuje jako art director do Ogilvy & Mather | E15.cz

Juanma Bonastre nastupuje jako art director do Ogilvy & Mather

Juanma Bonastre je novým členem kreativního týmu Ogilvy&Mather
Juanma Bonastre je novým členem kreativního týmu Ogilvy&Mather
• 

red

Juanma Bonastre je novým členem kreativního týmu Ogilvy&Mather na pozici Art Director. Do České republiky ho přivedla práce v Lineart Group a po několika měsících začal pracovat v Ogilvy&Mather.

Juanma studoval reklamu na univerzitě Jaume I Castellón ve Valencii a svou profesní kariéru začal jako tvůrce internetových stránek v Publicis Group Wysiwyg pro Nokia N-Gage a jako account pro klienty Nokia, Ballantines a Coca Cola. „Cítil jsem potřebu se více věnovat kreativě, a tak jsem přerušil práci a začal ji studovat na univerzitě Zink! ve Valencii,“ řekl Juanma. Po studiích pracoval jako Junior Art Director v Ruíz Nicoli Lineas v Madridu pro klienty jako Amnesty International a pokračoval v agenturách Delfos a SWAT.

V Ogilvy&Mather se věnuje klientům, jako jsou Pilsner Urquell, Rothmans, Auto Kelly nebo ČRo Radiožurnál. Juanma má rád filmy, fotografování a muziku.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.