Kocman skončil jako mluvčí Air Bank | E15.cz

Kocman skončil jako mluvčí Air Bank

Air Bank
Air Bank
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Air Bank je od 1. července bez tiskového mluvčího. Kontakt s médii bude dočasně zajišťovat marketingový ředitel Jakub Petřina.

Rostislav Kocman byl z funkce tiskového mluvčího odvolán k 30. červnu. Marketingový ředitel Petřina sděluje, že důvodem ukončení spolupráce byly neshody v názorech na způsob vystupování mluvčího na veřejnosti. „Přestože jsme se rozešli v názorech na to, co tiskový mluvčí smí a nesmí, patří mu mé díky za respekt k mému rozhodnutí a následné korektní vystupování. Stejně tak Rosťovi děkuji za práci, kterou v mém týmu vykonal před a po spuštění Air Bank,“ píše Jakub Petřina v mailu, kterým odvolání Kocmana oznamuje médiím.

Petřina dále píše, že i přes to, že Air Bank sází spíše na neformálnější způsob komunikace, než je zvykem u bank, nemohl tolerovat některá Kocmanova nedávná vystupování, která šla, podle něj, nad rámec slušného chování.

Air Bank, patřící do finanční skupiny PPF, zahájila provoz v listopadu 2011 a k 31. květnu oznámila, že má 40 tisíc klientů. Rostislav Kocman byl prvním mluvčím banky a s novináři komunikoval už během příprav na její otevření veřejnosti. Nový tiskový mluvčí by měl nastoupit 1. srpna, kontakt s médii bude do té doby obstarávat Jakub Petřina.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah