Mall.cz chystá svoji největší kampaň | e15.cz

Mall.cz chystá svoji největší kampaň

Mall.cz chystá svoji největší kampaň. Poprvé bude její součástí i televize
Mall.cz chystá svoji největší kampaň. Poprvé bude její součástí i televize
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Internetová nákupní galerie Mall.cz spustí 1. června svoji dosud největší reklamní kampaň. Poprvé bude její součástí také televizní reklama. Kromě televize poběží kampaň v rádiích, na internetu a na venkovních plochách.

Měsíční kampaň, která začne 1. června, bude pro Mall.cz historicky největší, a to rozpočtem i počtem zapojených kanálů. Hlavním z nich bude tentokrát televize. Reklamní spot vymyslela a vytvořila agentura Woman Barbory Novotné, spot natáčel Jakub Sommer z Bistro films, hudbu složil Roman Holý.

„Cílem spotu bude zvýšit povědomí o značce a ukázat široký sortiment našeho obchodu,” říká generální ředitel Mall.cz Marek Liška . Podobně laděná bude i kampaň v celostátní síti lokálních rádií, kterou internetový obchodník rovněž využije poprvé.

Komunikace na OOH nosičích a na internetu bude především produktová. OOH a online kanály ponesou primárně informaci o šíři nabídky v kombinaci s produktovou nabídkou a vizuálním propojením na reklamní spot. Využito bude široké spektrum od bigboardů přes citylighty po reklamu v metru, v případě internetové reklamy půjde o bannery.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější

Newslettery