Marketing společnosti Adastra povede Alice Zápotocká | E15.cz

Marketing společnosti Adastra povede Alice Zápotocká

Alice Zápotocká povede marketing společnosti Adastra
Alice Zápotocká povede marketing společnosti Adastra
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Ze společnosti Microsoft přichází do Adastry Alice Zápotocká. Ve funkci marketingové ředitelky pražské kanceláře se chce propojit marketing s obchodem.

Česká technologická konzultační společnost Adastra s jedenácti pobočkami po celém světě svěřila pozici marketingové ředitelky pražské kanceláře Alici Zápotocké, která se v novém působišti zaměří zejména na nastavení nových marketingových nástrojů.

„Vzhledem k tomu, že se firmě vždy dařilo, marketing plnil jen supportní roli. To chci změnit a obchod a marketing synergicky propojit. Více spolupracovat s partnery firmy, systematicky a strategicky tak budovat povědomí o brandu Adastry a rozšířit tak zákaznické portfolium,“ vidí svůj úkol Zápotocká.

Do Adastry přichází z Microsoftu, kde zodpovídala za marketingovou komunikaci s velkými a středními subjekty, a to jak v komerční sféře, tak i v oblasti veřejné správy a samosprávy. Dále Zápotocká působila téměř deset let u producenta podnikových aplikací SAP ČR.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.