Mladá fronta vydává nový časopis Česká dermatovenerologie | E15.cz

Mladá fronta vydává nový časopis Česká dermatovenerologie

Mladá fronta vydává nový časopis Česká dermatovenerologie
titulka České dermatovenerologie
• 

red

Vydavatelství Mladá fronta vydává v divizi Medical Services a ve spolupráci s Českou akademií dermatovenerologie nový časopis Česká dermatovenerologie a rozšiřuje tak svoje portfolio odborných zdravotnických titulů. Periodikum bude vycházet čtyřikrát ročně a v říjnu 2011 vychází první číslo s tématem Psoriáza.

Vydavatelství Mladá fronta se rozhodlo vydávat Českou dermatovenerologii po analýze trhu s odborně zaměřenými periodiky. Časopis je věnován léčbě kožních a pohlavních nemocí. Jeho ambicí je vyplnit mezeru na trhu dermatologických informací o přehledové články věnované výhradně terapii z mnoha pohledů tak, aby byly užitečné jak pro začínající dermatovenerology, tak pro dermatology specialisty, ale i odborníky jiných oborů, praktické lékaře a pediatry. Česká dermatovenerologie má pravidelné rubriky zaměřené na postgraduální i kontinuální vzdělávání, novinky v léčbě, obrazové kazuistiky a klade důraz na interdisciplinární přesah.

Předsedkyní redakční rady je prof. Jana Hercogová, CSc., redakci vede MUDr. Michaela Lízlerová a PhDr. Edita Vitoušová. Česká dermatovenerologie má 66 stran a náklad je 2000 kusů. Cena časopisu je 125 Kč.

titulka České dermatovenerologietitulka České dermatovenerologieAutor:

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!