Monetě promuje půjčky lenochod | E15.cz

Monetě promuje půjčky lenochod

Petr Novotný (Strategie)

Moneta Money Bank spustila nový TV spot z dílny agentury Labstore ze série s Jiřím Bartoškou a otráveným kocourem. Tentokrát se objevuje i lenochod, který má podpořit flexibilní půjčku, s níž přichází banka v období předvánočních nákupů. 

Nový třicetipětivteřinový spot Moneta Money Bank běží od 10. října až do 18. prosince na všech stanicích skupin Nova Group, Prima Group, Atmedia, Empresa Media, ale také v kinech.

„Jiří Bartoška v roli veterináře se tentokrát pokouší rozhýbatlenochoda, což není lehké. Prostřednictvím jednoduché a humorné nadsázky chceme našim klientům sdělit, že u nás naši novou půjčku rozhýbou snadno podle jejich potřeby,“ říká Milada Veselá, tisková mluvčí Moneta Money Bank.

 

Zvěřinec v Monetě: kocour, pes a primář Sova

Kreativu nového spotu připravila opět agentura Labstore a o režii se již tradičně postaral Daniel Růžička s produkcí AdWood. Natáčení probíhalo v Českém Brodě.

Nabídku půjčky s nejnižší měsíční splátkou na trhu podpoří banka kromě televize také na sociálních sítích, v onlinu a na prodejních místech banky.

Autor: Petr Novotný (Strategie)
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Články odjinud