Nová kampaň Renaultu se točila v Česku | E15.cz

Nová kampaň Renaultu se točila v Česku

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Automobilka Renault uvedla 10. září nové spoty na své modely Captur, Clio a Fluence. Tendr na přípravu kampaně, která poběží nejen v Česku, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a v Pobaltí, vyhrála v rámci sítě Publicis Groupe Worldwide agentura Publicis Praha.

Na konci léta uvádí Renault nové spoty na své modely Captur, Clio a Fluence. Součástí kampaně, kterou připravila agentura Publicis Praha, je kromě dvou televizních spotů i tisková inzerce, online, rádio a POS. Cílem kampaně je vyzdvihnout nový vzhled modelů Renault a oslovit obě klíčové cílové skupiny. Proto agentura zvolila řešení se dvěma spoty, kdy je první zaměřen na muže a druhý na ženy.

Podívejte se na nové spoty:

Produkci spotů zajišťovala společnost Savage, režie se ujal Keith English, kreativní tým Publicisu vedl Jakub Hanzlíček. Pražský Publicis si možnost připravit kampaň vybojoval v rámci sítě a letos se mu to podařilo už podruhé. V únoru se v Praze točily spoty, které pak kromě Česka běžely i na Slovensku a v Maďarsku.

Prohlédněte si fotografie z natáčení podzimní kampaně:

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.