Odstartoval bulvární web Extra.cz. Vede ho Novotný s Hanychovou | E15.cz

Odstartoval bulvární web Extra.cz. Vede ho Novotný s Hanychovou

Odstartoval bulvární web Extra.cz
Odstartoval bulvární web Extra.cz
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Extra Online Media spustila nový bulvární web Extra.cz, který má ambice stát se jedním z lídrů na trhu v daném segmentu.

„Do dvou měsíců se chceme stát bulvární trojkou na českém internetu a dostat se do pětadvacítky nejnavštěvovanějších webů dle měření Netmonitor. Naše dlouhodobější cíle jsou ale mnohem vyšší,“ říká ředitel Extra Online Media Tomáš Kačena. Šéfredaktorem webu bude Pavel Novotný.

Web se chce od konkurence odlišit větším propojením se čtenáři a jejich aktivním vyhledáváním na celém internetu včetně sociálních sítí. „Právě to mě zaujalo, když jsem se po odchodu z týdeníku Spy rozhodoval mezi nabídkami z mediální sféry,“ říká šéfredaktor Pavel Novotný.

Zástupkyní šéfredaktora bude modelka Agáta Hanychová. „Rozhodla jsem se vyzkoušet něco nového. Svět médií mě zajímá i z opačné stránky, než na kterou jsem doposud byla zvyklá,“ říká. Kromě redakční činnosti budou Novotný a Hanychová v pravidelných termínech odpovídat na speciální lince na dotazy čtenářů.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.