Okamura bude tváří zpravodajství TV Barrandov | E15.cz

Okamura bude tváří zpravodajství TV Barrandov

Tomio Okamura
Tomio Okamura
• 

vrb, ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Dobrý večer, Česko! je název nového zpravodajského pořadu TV Barrandov, který budou moderovat Martina Kociánová a Tomio Okamura. Na obrazovkách bude od 30. ledna každý všední den v 19:55 hodin.

Zpravodajsko-publicistický pořad Dobrý večer, Česko! bude informovat o dění v politice, ekonomice, vědě i kultuře. Bude mít desetiminutovou stopáž.

Jeden z moderátorů, mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura, na tiskové konferenci při příležitosti třetího výročí zahájení vysílání TV Barrandov zároveň nevyloučil svoji budoucí kandidaturu do Senátu. „Musím se zamyslet nad tím, zda se budu politicky angažovat a přiložím ruku k dílu. Ale zatím je to ve hvězdách,“ prohlásil Okamura.

Zástupci Barrandova zároveň představili programové schéma na rok 2012. Pokračovat bude například hudební show To byl náš hit, Barrandovský videostop, reality show Splněné sny nebo pořad Prominenti. „Nejúspěšnějším pořadem naší vlastní tvorby se za tři roky stal Barrandovský videostop a nejdéle uváděným pořadem je Politická střelnice,“ řekl programový ředitel TV Barrandov Janis Sidovský.

Od března letošního roku bude na obrazovkách uvedeno dvanáctidílné koprodukční historické drama Borgia, které se natáčelo také ve Filmových ateliérech Barrandov nebo na zámku v Telči. Seriál s rozpočtem 25 milionů eur (645 milionů korun) byl podle slov producentů natočen ve filmové kvalitě a objeví se v něm také čeští herci Marek Vašut, Miroslav Táborský nebo Eva Jeníčková.

Autor: vrb, ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah