Paul Holmes vystoupí na Světovém komunikačním fóru v Praze | E15.cz

Paul Holmes vystoupí na Světovém komunikačním fóru v Praze

Paul Holmes
Paul Holmes
• 

rap

Share on Facebook Messenger
Hlavní hvězdou regionálního zasedání Světového komunikačního fóra, které se letos 4. října uskuteční v Praze, bude Paul Holmes. Ten je hlavním organizátorem ocenění SABRE Awards, nejvýznamnějších cen v oboru public relations a celosvětového žebříčku TOP PR agentur The Holmes Report.

Paul Holmes se pohybuje ve světě public relations již téměř 30 let. Po krátké kariéře zpravodaje lokálních novin se roku 1985 stal editorem londýnského časopisu PR Week a později se podílel na založení americké edice tohoto časopisu. Dnes je proslulý především jako zakladatel a výkonný ředitel odborného týdeníku Holmes Report a iniciátor světové soutěže SABRE Awards.

Světové komunikační fórum bylo založeno v roce 2010 jako platforma pro setkávání špičkových světových komunikátorů. Letošní únorové zasedání v Davosu mělo rekordní účast 150 účastníků z 35 zemí světa. Fórum má 85 partnerských organizací ze 42 zemí včetně ICCO a české APRA.


Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.