Portál, který pomáhá najít dobré vánoční dárky | E15.cz

Portál, který pomáhá najít dobré vánoční dárky

Portál, který pomáhá najít dobré vánoční dárky
Vánoce
• 
Inspirovat se při hledání vánočních dárků na internetu není v dnešní době nic neobvyklého. Dokonce už vznikají specializované katalogy, v nichž je možné chytře vyhledávat.

Příkladem takového chytrého katalogu je portál Vánoční-dárky.cz. Ten obsahuje ručně vytříděné zboží z vybraných českých e-shopů. Máte tak jistotu, že dárky, které si vyberete, jsou skutečně někde k dostání – a to navíc u osvědčených prodejců.

Dárky jsou rozdělené do kategorií

Katalog je přitom poměrně pestrý – najdete zde jak oblečení a módní zboží, tak také hračky, elektroniku, sportovní vybavení, šperky i různé hračičky a další netradiční dárky. Vše je roztříděno do několika kategorií. Lze tedy procházet např. všechny vtipné, praktické či luxusní dárky.

Vyhledávání podle kritérií

Pokud jste v situaci, kdy hledáte dárek pro někoho konkrétního, přijde vhod vyhledávání napříč všemi kategoriemi. Do připravených polí stačí zadat, pro koho je dárek určen (žena, muž, sestra, babička, kolega, syn…), jakého by měl být druhu a samozřejmě také v jakém cenovém rozpětí.

Vyzkoušejte si vyhledávač dárků sami!

Vyhrajte vánoční dárky

Portál však nenabízí pouze katalog dárků. Každý týden se navíc můžete zúčastnit nové soutěže – buď o konkrétní zboží, nebo o poukazy do e-shopů. Ty pak můžete nadělit blízkým pod stromeček nebo je využít sami.

Zapojit se do soutěže je jednoduché, a dokonce není ani nutné s na webu registrovat – většinou stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a zadat e-mail.

Víte o Vánocích vše?

a zajímavostech jakožto i recepty a koledy.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!