Prague Fashion Weekend proběhne pod hlavičkou Mercedes-Benz | E15.cz

Prague Fashion Weekend proběhne pod hlavičkou Mercedes-Benz

Prague Fashion Weekend bude pod hlavičkou Mercedes-Benz
Prague Fashion Weekend bude pod hlavičkou Mercedes-Benz
• 
ZDROJ: Prague Fashion Weekend

nes

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Domácí módní událost podzimu Prague Fashion Weekend se zařadil do světové sítě módních týdnů pod hlavičkou Mercedes-Benz. Na slavnostním večeru pro pozvané hosty byla za účasti všech přítomných podepsána tříletá exkluzivní smlouva mezi Prague Fashion Weekendem a značkou Mercedes-Benz.

Generální ředitel společnosti Mercedes-Benz Česká republika pan Florian Müller společně s Janinou Šlemínovou, ředitelkou Prague Fashion Weekendu, představili nové logo a oficiální název akce Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend.

První Fashion Week na světě se uskutečnil v roce 1943 v New Yorku. Od roku 2009 je tato událost v Americe organizována pod značkou Mercedes-Benz. V roce 2013 se Praha zařadila do rodiny fashion událostí Mercedes-Benz společně vedle významných měst, jako je Berlín, Londýn, Madrid či již zmiňovaná Mekka módy New York.

Loňský koncept přehlídkového stanu zůstane zachován

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 se uskuteční ve dnech 18. až 22. 9. v historickém centru hlavního města Prahy. Základní koncept akce zůstává zachován – čtyřdenní maraton samostatných přehlídek českých návrhářů, vycházejících talentů a renomovaných módních značek.

Koncept přehlídkového stanu Autor: Prague Fashion Weekend
Koncept přehlídkového stanu pro Fashion Week

V roce 2012 byl poprvé v České republice prostřednictvím Prague Fashion Weekendu představen koncept přehlídkového fashion stanu, ve kterém se uskutečnilo 30 módních přehlídek a bylo předvedeno celkem 785 modelů. Zavedený světový koncept fashion stanu bude zachován i při módní události Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. V tomto roce bude stan umístěn v lokalitě Staré Prahy v blízkosti Pařížské ulice.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.