Ředitelkou divize Klientské tituly vydavatelství Mladá fronta se nově stala Božena Hlaváčová | E15.cz

Ředitelkou divize Klientské tituly vydavatelství Mladá fronta se nově stala Božena Hlaváčová

Hlaváčová
Hlaváčová
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Božena Hlaváčová na pozici přestoupila z televize Metropol TV, společnosti MF TV, kde řídila obchodní oddělení, dříve působila jako Group Manager oddělení marketingu vydavatelství Mladá fronta a ve firmě Wella CZ.

Úkolem Boženy Hlaváčové bude rozvíjení obchodní strategie, rozšíření nabídky služeb, realizace nových aktivit a plnění nových obchodních cílů. Divize Klientských titulů, která působí na trhu od roku 2005, nabízí komplexní zpracování a výrobu firemních časopisů, katalogů, novin, výročních zpráv a dalších materiálů posilujících účelnou, kvalitní a efektivní interní či externí komunikaci společností, firem a institucí. Synergie dosavadních zkušeností divize a vydavatelství Mladá fronta přinese nové možnosti komunikace s obchodními partnery.

Zároveň v divizi vznikají dvě nové pozice. Dosavadní manažerka divize Klientských titulů Marie Svobodová bude zastávat novou pozici Client Service Manager a Michal Minařík, který donedávna působil v oddělení obchodu televize Metropol TV, se stává Business Managerem.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.