Režisér Ridley Scott natáčel v pražské pobočce Equa bank | E15.cz

Režisér Ridley Scott natáčel v pražské pobočce Equa bank

Ridley Scott
Ridley Scott
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Režisér a producent Ridley Scott, mezi jehož nejznámější snímky patří Vetřelec, Gladiátor nebo válečné drama Černý jestřáb sestřelen, si spolu s filmovým štábem vyhlédl Prahu a okolí pro natáčení nového snímku Dítě číslo 44. Na přelomu června a července byli filmaři také v pobočce Equa bank.

Samotné natáčení filmu probíhalo na ulici před pobočkou ve dnech 1. a 2. července. Budova pobočky Equa bank na Senovážném náměstí se proměnila v dům ze stalinského Ruska, kde se děj filmu odehrává. Film, jehož atmosféru pomáhá dotvořit i budova, ve které se na Senovážném náměstí nachází pobočka Equa bank, je inspirován románovou prvotinou britského spisovatele Toma Roba Smithe Dítě číslo 44. Děj se odehrává v padesátých letech 20. století v Sovětském svazu. Drama je příběhem válečného hrdiny a zároveň vyšetřovatele, který věří v zákony a režim. Během vyšetřování při kterém pátrá po masovém vrahovi, se sám stane objektem státního vyšetřování.


Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.