Šámal míří do vedení ČT | E15.cz

Šámal míří do vedení ČT

Zdeněk Šámal
Zdeněk Šámal
• 

abo

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nové obsazení managementu České televize po příchodu ředitele Petra Dvořáka dostává jasnější obrysy. Nový šéf by se měl podle informací deníku E15 dohodnout ohledně angažmá s novinářem Zdeňkem Šámalem. Ve hře je kromě jiného post šéfa kanálu ČT24, který minulý týden opustil neúspěšný Dvořákův protikandidát Roman Bradáč, nebo místo ředitele zpravodajství.

Šámal schůzku s Dvořákem bez dalších podrobností potvrdil. Na Kavčí hory by se vracel po skoro čtyřech letech. Dvořák rovněž shání lidi minimálně pro místo programového ředitele (spekuluje se o Milanu Fridrichovi), finančního ředitele (Dvořák údajně zvažuje exnováka Milana Cimirota) a obchodního ředitele (spekuluje se o Janu Řehákovi nebo Martinu Nováčkovi). Kvůli očekávaným kolotočům panuje v televizi značné napětí. Podle zdrojů deníku E15 kupříkladu většina top manažerů a šéfdramaturgů zrušila naplánované cesty na televizní veletrh v Cannes.

Autor: abo

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.