Zapomeňte na žebříky a lepidlo, banner teď vyměníte za pár minut | E15.cz

Zapomeňte na žebříky a lepidlo, banner teď vyměníte za pár minut

Outdoorová technologie SmartFrames
Outdoorová technologie SmartFrames
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vyměnit během pěti minut banner o velikosti až 6 x 6 metrů bez žebříku a lepení umožňuje nová skandinávská technologie SmartFrames, kterou dnes na pražském veletrhu Reklama, Polygraf představí společnost Ferratt International.

Základem technologie je speciální hliníkový rám o velikostech 1 x 1 m až 6 x 6 m, který má v sobě zabudovaný lanový systém s karabinami, na které se ekologický polyetylenový nebo standardní PVC banner snadno přichytí a pomocí kliky se vypne do hladkého provedení.

Výměna motivů probíhá jednoduše. Obsluha jen zatáhne za ocelové lanko a starý motiv se plynule sesune. Po odepnutí se složí (váží maximálně 1 kilogram), uskladní a kdykoliv může jít znovu do akce. Celá operace přitom trvá několik minut.

Systém nabízí úsporu v nákladech na výlep a instalaci stejně jako za opakovanou výrobu plakátů a hlavně umožňuje komfortní manipulaci bez lešení a lepení, a to v podstatě v jakékoliv výšce.

SmartFrames může mít vnitřní podsvícení prostřednictvím LED diod a dostupná je i varianta se solárními články.

Veletrh Reklama, Polygraf probíhá na Výstavišti v Praze-Holešovicích ve dnech 20.-22. 3.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.