Brněnský Y Soft expanduje. Založil pobočku v Číně | E15.cz

Brněnský Y Soft expanduje. Založil pobočku v Číně

3D tiskárna
3D tiskárna
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Brněnská společnost Y Soft, která poskytuje firmám tisková řešení, digitalizaci dokumentů a 3D tisk, založila pobočku v Číně. Chce tak snáze proniknout na tamější trh a zajistit větší rozšíření v asijsko-pacifickém regionu, uvedl  mluvčí Jan Hrabovský.

Součástí založení pobočky v Šanghaji bylo rovněž uzavření strategického partnerství se společností Aurora Office Automation, které má získání nových zákazníků v regionu usnadnit. Díky nové pobočce bude možné s lokálními zákazníky jednat velmi flexibilně v jejich mateřském jazyce. "Aurora patří mezi dobře známé a respektované společnosti s vynikajícími zkušenostmi v marketingu a obchodu a se silnou logistickou a distribuční infrastrukturou," uvedl nově jmenovaný generální ředitel pobočky Milan Fujita, který pro Y Soft pracuje již deset let.

Brněnská společnost dokáže poskytovat firmám taková řešení tisku a správy dokumentů, díky nimž lze fungovat efektivněji. Během vývoje od roku 2000 se dostala na globální trh a ambicí je udělat z podniku globální společnost. Před několika měsíci koupila firmu, která se zabývá výrobou a vývojem 3D tiskáren. S tímto produktem chce Y Soft pokrývat kompletní zákaznické potřeby a soustředí se na vzdělávací instituce.

V posledním hospodářském roce, který končil 30. červnem 2016, rostly tržby o 17 procent na 514 milionů.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah