Ford otevře dveře svých ostrých modelů na speciální akci | E15.cz

Ford otevře dveře svých ostrých modelů na speciální akci

Fiesta, Focus a Mondeo jsou stálice v nabídce automobilky Ford. Nyní dostaly v rámci nové modelové řady ST-Line výraznější vzhled a sportovnější projev díky vyladěnému podvozku a výkonným zážehovým i vznětovým motorům. Ostré novinky bude možné si z blízka prohlédnout a vyzkoušet během Dnů otevřených dveří u Ford Louwman v Příbrami, které se konají 7. a 8. října.

„Rozhodli jsme se akci pojmout ve formě zábavních dní pro celou rodinu. Připravili jsme proto několik atrakcí pro děti, hudební produkci, zajímavé besedy a chybět nebude ani místní občerstvení,“ uvedl ředitel showroomu Petr Hnojna s tím, že v hlavní roli budou samozřejmě nové modely značky.

Prohlédněte si motorku z dakarské rallye

Během Dnů otevřených dveří budou mít návštěvníci možnost poslechnout si zážitky motocyklového jezdce Davida Pabišky, který má na kontě start v celé řadě světových i domácích rallye, mimo jiné i ve slavné Rallye Dakar. Do Příbrami přijede předvést i svůj závodní stroj, se kterým jednu z nejnáročnějších jízd světa absolvoval.

Ford plánuje robotická auta bez volantu a pedálů, výroba začne za pět let

Pro účastníky je připravené i soutěž, ve které bude možné vyhrát zapůjčení jednoho z modelů z řady ST-Line s plnou nádrží na celý víkend. „Chceme, aby se lidé u nás pobavili a užili si pěkný den s našimi vozy,“ uzavřel Petr Hnojna s tím, že dveře příbramského showroomu se v oba dny otevřou v 8:00 a akce trvá do 17:00.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!