Zetor zmodernizoval traktor, nyní je i ekologický | E15.cz

Zetor zmodernizoval traktor, nyní je i ekologický

Ondřej Pavlůsek

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Zetor Tractors představuje modernizaci kompletní modelové řady Proxima s motory splňujícími emisní normu Stage IV.

Společnost Zetor Tractors představuje modernizaci kompletní modelové řady Proxima s motory splňujícími emisní normu Stage IV.

Modelová řada Proxima stála v roce 2004 ve své tehdejší podobě u zrodu výrobní řady JRL (Jednotná Řada – Lehká) a v současnosti nabízí širokou paletu provedení.

Zetor Tractors v rámci této modelové řady nabízel až doposud tři hlavním linie, které nesly označení Proxima, Proxima Plus a Proxima Power, ale v rámci modernizace došlo k přejmenování na Proxima CL, Proxima GP a Proxima HS.

 

Prohlédněte si produkci brněnského Zetoru

Samotný výrobce je uvádí jako zástupce skupiny univerzálních zemědělských kolových traktorů, určených především k agregaci se zemědělskými stroji, průmyslovými adaptéry a pro zemědělskou přepravu.

Zetor Proxima CL má rozvor náprav 2308 mm a celkovou délku 4710 mm. Provedení Proxima GP se může pochlubit rozvorem 2328 mm a délkou 4827 mm, zatímco Proxima HS má rozvor náprav 2442 mm a délku 4941 mm.

CELÝ ČLÁNEK A ROZSÁHLOU FOTOGALERII NALEZNETE NA SERVERU AUTO.CZ

Autor: Ondřej Pavlůsek

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah