Nejlepším komorním rezidenčním projektem v Česku se stala Barrandovská zahrada | E15.cz

Nejlepším komorním rezidenčním projektem v Česku se stala Barrandovská zahrada

ZDROJ: BoysPlayNice
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Projekt Barrandovská zahrada zvítězil v kategorii komorních rezidenčních projektů v 21. ročníku prestižní tuzemské soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“. Developerská skupina T.E tak obhájila své loňské vítězství.

Solitérní objekt uprostřed zástavby starého Barrandova, zasazený do rozlehlé zahrady bývalé prvorepublikové vily a situovaný přímo na hraně útesu barrandovského skalního masivu, získal prvenství v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu (do 50 bytových jednotek). Pyšní se tak prestižním titulem „Nejlepší z realit 2019“. V komorním projektu se 17 byty, který developer T.E zkolaudoval na jaře letošního roku, se snoubí soudobá architektura s čistými tvary i nejmodernějšími technologiemi. Podle vyjádření poroty získala Barrandovská zahrada ve své kategorii nejvyšší počet bodů za velmi elegantní a tvůrčí využití specifického pozemku při respektu k okolní zástavbě. V porovnání s dalšími nominovanými zaujal projekt porotu také nadmíru kvalitním zpracováním veškerých detailů.

„Triumf v renomované soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit nás těší o to víc, že jsme jej získali podruhé v řadě za sebou: již vloni jsme stejnou kategorii vyhráli s projektem Truhlárna. To je důkazem, že charakteristické rysy prémiového developmentu, který kromě komfortního prostředí klade důraz také na kvalitní detail a dokonalé řemeslné provedení, oceňují nejen zájemci o nové bydlení, ale také odborná veřejnost,“ uvádí majitel skupiny T.E Martin Hubinger.

Barrandovská zahrada, jejímiž spolutvůrci jsou interiéroví architekti ze studia Jestico + Whiles a zahradní architekti z Atelieru Flera, těží z kontrastů – a proto je tak zajímavá. Členitost prostředí, po mnoho desetiletí přirozeně rostlé stromy a atmosféra divoké zeleně vynikají díky pečlivě promyšleným cestičkám a jakoby náhodně se objevujícím místům k posezení. Klid rezidenční čtvrti starého Barrandova kontrastuje s výhledem na Vltavu a pulsující město podél řeky.