Zasedačka roku začíná popáté, nejlepší kancelář bude vybírat i Jiřičná

Nejatraktivnější pracovní prostředí- Opero

Nejatraktivnější pracovní prostředí- Opero Zdroj: Opero

Zdravá kancelář a Hlasování veřejnosti - CSC Software
V soutěži CBRE Zasedačka roku 2016 získala Cenu veřejnosti česká centrála softwarové společnosti SAP.
Kancelář jako DNA firmy - Notino
Chytrá spolupráce - Mainstream Technologies
5
Fotogalerie

Realitní společnost CBRE letos zahajuje pátý ročník soutěže Zasedačka roku. Cílem projektu je najít nejlepší kanceláře v České republice, a to nejen ve smyslu prostoru, ale také designu a vybavení. Letošním tématem bude zdravý životní styl, v čele poroty znovu zasedne světoznámá architektka Eva Jiřičná.

Díky tematickému zaměření letošního ročníku bude porota klást důraz především na světelnou, tepelnou a akustickou pohodu zaměstnanců v kancelářích, dále také na dostatek čerstvého vzduchu a sportovní vyžití uživatelů kancelářských prostor. Garantem této kategorie bude předseda Českého olympijského výboru a zakladatel společnosti Techo Jiří Kejval.

„Kanceláře už nejsou jenom prostorem pro práci, ale místem, které musí být připravené přijímat nové trendy a vycházet vstříc požadavkům nejen zaměstnanců, ale i klientů nebo návštěvníkům kanceláří,“ vysvětluje ředitelka CBRE Kateřina Havlová. „Letošní ročník zahajujeme Tour po brněnských kancelářích Hop on Hop off Brno, v létě podpoříme pohybové aktivity Cyklojízdou po pražských kancelářích s e-kolem“, dodává.

Firmy se mohou do soutěže přihlásit do 21. října. Soutěžit budou v deseti kategoriích, například o nejatraktivnější pracovní prostředí, malou kancelář nebo v rámci kategorie Chytrá spolupráce. Kromě Jiřičné a Kejvala zasedne v porotě například Richard Curran, Alexandra Tomášková nebo Pavel Maurer.

Do soutěže se od roku 2014 přihlásilo více než 500 společností, slavnostní vyhlášení proběhne v únoru 2019