Česká firma Y Soft dodá Boeingu tiskové řešení | E15.cz

Česká firma Y Soft dodá Boeingu tiskové řešení

Kopírka
Kopírka
• 
ZDROJ: Profimedia

ČTK, vag

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Brněnská společnost Y Soft dodá Boeningu svoje tiskové řešení, které bude fungovat na pěti tisících tiskárnách a kopírkách společnosti. Hodnota zakázky se pohybuje v řádech jednotek milionů dolarů. Y Soft ji získal díky spolupráci s Xeroxem, jehož bude subdodavatelem. Pro firmu jde o první významný kontrakt ve Spojených státech.

„Zakázku jsme vyhráli především díky naší technologii čtení kontaktních čipových karet, která umožňuje autorizaci uživatelů zrychlit až pětinásobně. Kontrakt nám otevírá dveře pro expanzi v rámci celého kontinetu.“ uvedl šéf Y Softu Václav Muchna.

Software Y Softu bude na více než 5000 tiskárnách a kopírkách zajišťovat autorizaci tisků přes čipové karty, včetně detailního přehledu nákladů.

Muchna podnik založil v roce 2000. Zaměřuje se na rozvíjení původního řešení, které umožňuje individuální identifikaci uživatele tiskáren, zabezpečení jejich tisků a sledování nákladů na tisk nezávisle na dané tiskárně.

Cesta českých podnikatelů za zahraničním štěstím

Jako první na světě firma přišla s řešením jak zabezpečit a účtovat tisky na Cloud platformě. Díky tomu své služby nabízí finančním institucím nebo armádě. Společnost každým rokem roste. Letos se má stěhovat do nových prostor. Zaměstnává více než 100 lidí.

Autor: ČTK, vag

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah