Mluvčí roku 2019 bude vyhlášen v říjnu | E15.cz

Začíná soutěž o nejlepšího mluvčího, vítěze bude znát v říjnu

pab

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Největšího odborníka v oblasti PR a komunikace vybere letos kolem třiceti expertů a novinářů. Vítěze soutěže Mluvčí roku 2019 vyhlásí profesní organizace PR Klub 17. října.

Účastníci soutěží ve třech kategoriích, kterými jsou Nejlepší mluvčí veřejného sektoru, Nejlepší mluvčí soukromého sektoru a PR tým roku. Hodnoceni jsou podle toho, jak jejich práce naplňuje kvalitativní standardy profese včetně etických principů a přispívá k jejímu pozitivnímu vnímání širokou veřejností.  

„Mluvčí není papoušek před kamerou. Měl by to být profesionál, a proto chceme ty nejlepší vyzdvihnout. Vítěze vybere porota složená zhruba ze tří desítek komunikačních profesionálů, novinářů i některých někdejších držitelů prestižní ceny,“ říká předseda komise pro práci mluvčích PR Klubu Martin Opatrný. 

Soutěž pořádá organizace PR Klub, která sdružuje více než sto padesát expertů na komunikaci z řad ředitelů komunikace, tiskových mluvčí, PR manažerů a konzultantů. Navazuje tak na tradiční ocenění Tiskový mluvčí roku, které začal Český klub mluvčích společně s Komorou Public Relations udělovat již v roce 2003.

Autor: pab

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah