Zaregistrujte se na E15.cz a vyhrajte letenky kamkoli do USA | E15.cz

Zaregistrujte se na E15.cz a vyhrajte letenky kamkoli do USA

ilustrační foto
ilustrační foto
• 

Mladá fronta

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Soutěž o 2× dvě letenky kamkoli do USA. Stačí se na E15.cz zaregistrovat prostřednictvím mojeID, služby pro jednotné přihlašování napříč českými weby.

Na E15.cz a ostatních webech Mladé fronty jsme zavedli přihlašování prostřednictvím mojeID, služby pro jednotné přihlašování. Při této příležitosti jsme připravili soutěž o dva poukazy na letenky od společnosti Delta Airlines.

Hodnota letenek je 38 tisíc korun, mají platnost jeden rok a můžete si vybrat destinaci v USA, kam se s nimi vydáte. A když už se neproletíte, můžete získat alespoň atraktivní časopis Lidé a Země. Pro účast v soutěži stačí, když si účet mojeID zaregistrujete na této stránce.

Soutěž o 2× dvě letenky kamkoli do USA. Stačí se na E15.cz zaregistrovat prostřednictvím mojeID, služby pro jednotné přihlašování napříč českými weby. Autor: E15

MojeID je služba, se kterou vám odpadne starost o správu více uživatelských účtů na různých webech. S jedním účtem můžete být přihlášeni jak na samotném webu E15.cz, tak třeba na MobilManii či Živě.cz. Přihlásíte se ale i na mnoha dalších českých webech, nebo ve více než třech tisících internetových obchodech. Máte přitom kontrolu nad svými osobními údaji a spravujete je na jednom místě.

Soutěž probíhá od 21. listopadu do 4. prosince 2011, zaregistrujte se

.

Hlavní výhru v podobě dvou letenek kamkoli do USA získají dva soutěžící. Výhercem se stává ten, který se zaregistruje a přihlásí prostřednictvím služby moje ID na některém z webů vydavatelství Mladá fronta a to jako 1 250. a 6 250. v pořadí od doby zahájení soutěže. Každý 100. registrovaný uživatel získá časopis Lidé a Země. Detailní pravidla soutěže najdete ZDE.

Autor: Mladá fronta

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah