Joe Freshgoods, limitovaná kolekce Converse. Joe Freshgoods, limitovaná kolekce Converse. Joe Freshgoods, limitovaná kolekce Converse. Joe Freshgoods, limitovaná kolekce Converse. Hodinky Montblanc Summit Hodinky Montblanc Summit Hodinky Montblanc Summit Pracovní proces tvorby LV Trainer Upcycling LV Trainer Upcycling

9

fotografií

Barevné trendové novinky, které si koupit na jaro

D

Do obchodů s oblečením a botami se možná ještě nějakou dobu nedostaneme, ale pán bůh vymyslel e-shopy za určitým účelem. Jaro už bude za chvíli a proto jsme vybrali pár barevných novinek, které stojí za zvážení. 

Teoreticky se nejedná o barevnou novinku, ale když rozsvíte displej, barevné jsou. Montblanc rozšiřuje kolekci chytrých hodinek o stylový model vytvořený pro ty, kteří usilují o lepší zdraví, fyzický výkon a celkovou pohodu. Lehké, 43 mm velké pouzdro chytrých hodinek Montblanc Summit Lite je vyrobeno z recyklovaného hliníku a robustní nerezové oceli, což mu dodává vysoce výkonný vzhled. Jeho výrazný tvar je přitom moderní a elegantní. Pouzdro lze pořídit v matné černé nebo matné stříbrnošedé barvě a je párováno buď se sportovním textilním nebo gumovým řemínkem.

Hodinky Montblanc Summit Autor: Montblanc
Poslední spoluprací minulého roku byla kolekce Converse x Joe Freshgoods.  Umělec z Chicaga stojící za úspěšnou značkou si pohrával s designem Chucků již léta. Dominantními prvky kolekce jsou barevné vzory a nápisy, které odkazují na návrhářovu minulost. Kolekce obsahuje kromě modelů Chuck 70 a Pro Leather také mikinu, kalhoty a tričko.
Joe Freshgoods, limitovaná kolekce Converse. Autor: Converse
Nová kolekce tenisek LV Trainer Upcycling pro sezónu jaro/léto 2021 vychází z prvního modelu LV Trainer, odhaleného během debutové přehlídky uměleckého ředitele pánských kolekcí Virgila Abloha pro sezónu jaro/léto 2019. Výroba probíhá v souladu s udržitelnou strategií tzv. upcyklace, jejímž cílem je využít již exitující materiály. Nové LV Trainers perfektně naplňují „ideologii upcyklace“, kterou formuloval Virgil Abloh ve spojení s kolekcí pro sezónu jaro/léto 2021. Odpovídají také závazku módního domu přinášet inovativní kreativní řešení a neustále zvyšovat udržitelnost produktů značky Louis Vuitton.
Pracovní proces tvorby LV Trainer Upcycling Autor: Louis Vuitton

Související články
Děkujeme, odešli jsme do Německa, vzkazují čeští lékaři po deseti letech od proslulé výzvy
Letos v únoru uplynulo deset let od výzvy lékařů nespokojených s podmínkami v českém zdravotnictví „Děkujeme, odcházíme“. Mladé doktory láká zahraničí i nadále, většina míří do sousedního Německa. Téma je znovu aktuální v době pandemie, kdy v českých nemocnicích chybí personál. Na české lékaře v cizině apeloval i prezident České lékařské komory Milan Kubek a vyzval je, ať se vrátí pomoci domů. Kvůli české byrokracii však akce skončila fiaskem. Pro mladé doktory to bylo další zklamání z vlasti. Proč vlastně lékaři odcházejí a co jim vadí?